O:Fiamma- Ultra Box 500

O:Fiamma- Ultra Box 500

28.12.2021 20:46
#1
Tere.
küsin igaks juhuks foorumi rahva käest
kuna enda Knausi matkakal tagumine garaaz puudub ,siis oleks vajadus rattaraami peale kinnituvast box-ist.
Fiamma ultra box 500 peaks kõik suuremad asjad ära mahutama.
Seega kas kellelgi pakkuda korraliku kasutatut või uut.

Tervitades,
Tarmo
 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: O:Fiamma- Ultra Box 500

29.12.2021 08:54
#2
Siin on mitu aga. Minu 15 aastat vana Thule boxi kaan muutus nurgast praguliseks ja viskas tüki välja. Oleks nagu paberist tehtud olnud.

Teine asi on see, et kõik määrab ära kaal.
Ehk siis esiteks kärukonksu kandevõime - Tavaliselt 75 kg kuni 150 kg
Peale selle jalgratta hoidja kaal ja kandevõime. Nii et kui jalgratta hoidja ei ole suvila seina küljes, siis suuri raskusi sellega käru konksu otsas ei vea.

Minu avataril pildil oleva samasuguse Fiat Scudo külge aretasin kunagi hoidja, mis toetus tagaustele.  Sinna sai siis 350 liitrine "pisike" klaasplastist boks, tootjat ei mäleta aga toodetakse tänaseni.
All oli jalgratta hoidja küljes veel see mainitud 500 liitrine Thule boks. Nägi üsna kole moodustis välja aga kergeid asju sai tänu tugevdatud tagavedrudele täiesti reisil kaasa vedada. Seal oli teema ülestõstetav katus, sinna ei saanud midagi panna, kui magada tahtsid.

Kui aga katusel vähegi vaba ruumi võiks pigem mõelda katusele paigutatava lameda boxi peale. Ise olen omanud 550 liitrist, kuhu väiksem inimene ilusti sisse mahub.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: O:Fiamma- Ultra Box 500

01.01.2022 18:12
#3
Tere meil on neid saada erinevas suuruses kirjutage meili info@karavanitarvikud.com 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev