puhas vesi

Re: puhas vesi

08.07.2019 15:38
#51
Tere

Rumal küsimus aga kas olete täie tervise juures peale selle aine kasutusele võttu? :) On ikka asi ohutu?

Ma mõtlen ka, kas tasuks sellega oma antiikne veesüsteem äkki läbi loputada.
Kui tegid shokipuhastuse kas siis oli näha ka, et väljuv vesi oli mustem kui tavaliselt? Ehk kas võttis siis mustuse lahti? Või tapab ainult osakesi mida näha pole ja kui kuskile on midagi ladestunud siis selleks muud vahendid?


Ette tänades!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: puhas vesi

08.07.2019 18:13 - 08.07.2019 18:15
#52
Tänan küsimast, olen täiesti kõbus. Tegemist ei ole MMS'i tarbimisega, kui seda mõtlete :)
Voolikute siseseintele ladestunud musta settega, kui sellel korra on juba lastud sinna tekkida kehva ennetuse tulemusel, on lahtisaamisega keerulisem. Aitab vist ainult voolikute väljavahetamine. Lühemaid lõike saab võibolla traadi otsa seotud kaltsutükiga läbi tõmmata. Küll aga oli näha, et mingit vetika moodi piimjat lima hakkas lahti tulema küll ja vesi enam ei haise.
Klordioksiidi lahus on ohutu, kuna laguneb õhuga kokkupuutel suht kiiresti kahjututeks ühenditeks. Nüüd kasutan alati 50 ml lahust 100 liitrise veepaagi kohta juba teist suve. See on piisavalt väike kogus et vesi oleks joodav, samas piisav et hoida ära elu tekkimine. Joogiks ja toidu valmistamiseks kasutan ma siiski pudelivett. Hammaste pesemiseks aga küll.
Viimati muutis: 08.07.2019 18:15 Heiki123.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev