Telekas ?

Re: Re:Telekas ?

31.10.2012 15:33
#121
Tere.
Huvitav kas Eestis on kusagil müügil telekat mis vastaks järgmistele tingimustele:

- toide 12/220V
- mpeg2 ja mpeg4
- Full HD
- koos dvd- mängijaga
- diagonaal ca 22 ´´

Aitähh.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

31.10.2012 16:02 - 31.10.2012 16:05
#122
Ma olen 3 aastat Provisioni omasid kasutanud ainult ma ei tea, kas nad full HD on. Kõik muu on neil küll olemas, mis küsid ja hind soodne.
Mina olen rahul.

Värvi saad ka valida valge, must või punane.

Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 31.10.2012 16:05 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

31.10.2012 16:19
#123
Leidsin 24 tollise Full HD Provisioni aga seal pole dvd mängijat.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

31.10.2012 16:23
#124
Vaata siis, kas DVD-ga mudelil ei ole ka Full HD.
Neil on iga mõõduga mudelile DVD-ga ja ilma mudel.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

31.10.2012 17:55
#125
Tere!
Minul juba pikemat aega kasutuses GRUNDIG 19 2940T,teeb kõik vajaliku ära(dvd,mpg4,mälupulgalt mängimine)Nägin isegi hiljuti kuskil müügil.Ei maksnud ka enam hingehinda u.200 + EURi
KNAUS VAN TI550 telef.5011352

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

31.10.2012 19:20
#126
Vaata äkki leiad siit midagi sobivat: www.itek.ee/vi-idoc_redir+i732932+il

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

31.10.2012 19:56
#127
Meil selline täitsa olemas

www.reimo.com/en/494797-camping_tv_led_m_full_hd_dvb_t_16_9/

Väga väikese energia tarbimisega ja mõeltud taluma vibratsiooni ning temperatuuri kõikumisi.

Viimase paari aasta jooksul läinud ka jahtidele ja kaatritesse kus muidu tava TV ei pidanud vastu.
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

06.11.2012 17:10
#128
Autol on oma dogibox ja minul on see kõikides autodes ja telekas näitab enam vähem igal pool üle eesti ja ka välismaal!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

06.11.2012 19:19
#129
Ma olen ka selle reimo kataloogi teleka omanik. Suvel rändab kaasas, talvel on toas.Väga hea!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

06.11.2012 19:25
#130
Mul on ka selline kombineeritud variant, et panin bussis "magamistoa" telerile kiirkinnituse - muidu on teler kodus seina peal, kui sõiduks läheb haaran kaasa.

Nii on väga mugav ja puudub investeering seisvasse seadmesse.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

12.06.2017 20:34
#131
Kuna varasemad postitused 5 aastat vana, siis ei hakkanud nendesse väga süvenema.

Vaja matkaautosse telekat ja sinna juurde kuuluvat, mis pildi ka kohale toimetab.
Roller Team LIVINGSTONE 5 LIMITED EDITION WINTER 2.3 96kW

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

12.06.2017 20:59
#132
Televiisorid on vahepeal paremaks ja odavamaks läinud. Kui ostad 12V/220V kombineeritud toitega (kui viitsid otsida, siis sellised on kaubanduses olemas, mine ja osta), veel mõnusam, kui DVD ka sisse ehitatud nagu meil. Paned kodus seina kiirkinnitusega ülesse ja sama kinnituse oma matkasõidukisse. Kui reisile lähed võtad televiisori kodust kaasa. Me oleme niimoodi juba ligi 10 aastat teinud, asi toimib. Milleks panna matkasõidukisse elektroonikat suuremaks ajaks seisma?

Antenn, kas mõtled taldrikut?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

12.06.2017 21:28 - 13.06.2017 20:44
#133
Valikut on palju, kindlasti leidub midagi igale maitsele, aga ilmselt kõige keerulisem on oma "maitse-eelistuste" välja selgitamine.
Minul on tavaline 360¤ antenn (näitab nö vabu kanaleid), USB sisendi ja dvd mängijaga 12/220V toitega telekas. Kodukandis tiirutades vaatame seda, mida näidatakse, kaugemal kasutame peamiselt USB-le salvestatut - mis neist Prantsuse või Hispaania uudistest ikka vahtida, kui tuhkagi aru ei saa. :P
Olen mõelnud sati taldriku soetamisele - tavalise häälestamine on tülikas, automaatne kallis - ilmselt jääbki ostmata.
Meil kipub kodus ka nii olema, et telekas näitab kogu aeg nurgas midagi, aga keegi eriti ei vaata. Ja bussis on samuti. Ehk siis meie jaoks on sellest küll. :)

NB: Üheks valiku kriteeriumiks võiks olla võimalikult suur ekraani nägemisnurk. Väikese vaatenurga puhul näeb pilti vaid see, kes otse teleka vastas istub.
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.
Viimati muutis: 13.06.2017 20:44 Illar.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

13.06.2017 09:24 - 13.06.2017 09:28
#134
Mul ka bussis telekas,millele käib DVD plaat sisse ja puha igasugu muud võimalused.Ainuke asi on see,et viimased kaks hooaega pole teda käima pandud.Alati on midagi huvitavamat teha,kui bussis istuda ja telekat vahtida B).Kui pole eriline seebikate fänn(nagu saksa turistid),tekib küsimus kas teda on üldse vaja.Ise olen küll säärasele mõttele tulnud.See muidugi minu isiklik arvamus ja kellelegi peale ei suru.
KNAUS VAN TI550 telef.5011352
Viimati muutis: 13.06.2017 09:28 marx224.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Motamees

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

13.06.2017 12:05
#135
Ka meil on reisil olles kodu telekas kaasas.
Eestis vaatame tava antenniga vabu kanaleid ja Viasati tüünerist salvestusi.
Väljamaal olles kasutame Viasati tüüneri ja väikese taldrikuga Eesti kanaleid.

No tegelikult jah seda teleka vaatamist ikka suht vähe :)





Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

13.06.2017 14:39
#136
Kui kaugelt sa viasatiga oled proovinud ja pildi ette saanud?Kuidas suunaa ja kõrguse kätte saad?

Ette tänades Vamm
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

13.06.2017 14:45
#137
Vamm kirjutas: Kui kaugelt sa viasatiga oled proovinud ja pildi ette saanud?Kuidas suunaa ja kõrguse kätte saad?

Ette tänades Vamm

Ega ma väga kaugel ei ole käinudki :)

Poola Warsav alumine ja Soome Tampere kõrgeim.

Pildi saan kergelt kätte, suunan lõunasse ja natuke tundejärgi liigutades saab pildi kätte :)
Olemas ka telefonidele rakendused, mis näitavad sateliidi asukohta... SatFinder SatDirector jne.

Siin teemas ka Viasatist juttu-
www.matkaauto.com/forum/tv-sat-tv/8149-viasat
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

13.06.2017 19:20
#138
Mina otsisin ja kaalusin, ning lõppeks ostsin kasutatud 24" Samsungi teleka-monitori, kuna 12/220 polnud vastuvõetava hinnaga võtta.
Ufo-antenni ja teleka toide käivad kas otse, või läbi inverteri. Telekas võtab kirjade järgi 40W, mõõtes veel vähem.
USB pesa on ka, sellelt hea salvestatut vaadata.
Esimest korda Tallinnast väljas mõtlesin, et korralik antenn ja ei saa vabu kanaleid kätte, pärast hoomasin, et erinevatel mastidel ju erinevad sagedused. :P
Telefoni/tahvli jaos soetasin MHL kaabli, saab ka nuti-TV-d levi olemasolul vaadata.
Vahepeal on toas lisamonitoriks/telekaks.
Bürstner T620 1992
EKK nr. 800

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Telekas ?

14.06.2017 18:04
#139
Ma kasutan aastaid viasati 12v düünerit ja autosuvilale mõeldud 22 telekat kus nii dvd,kui ka mälupulk.Telekat annab vaadata ja keerata iga nurga alt,lisaks ka sat düüner sisse ehitatud.Antenniks automaat taldrik.Eks harjumused erinevad,meie vaatame õhtul hea meelega Eestis toimuvat kui päeva lõpetame.Telekas maksis 200 ringis ja taldrik 660,viasat annab suvilapaketi 10 Euri kuus.Kuid nüüd kui internett Euroopas vabaks läheb saaks ka kindlasti odavamalt hakkama.Olen oma ostud teinud Ebayst,kas siis saksast või suurbritanniast.Oleme vanemad inimesed ja küllap ka vanamoodsad ja oma harjumustes kinni.Kaunist suve soovides Riina ja Ilmar!
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

21.06.2017 15:48
#140
Tere

Kas keegi on proovinud sellist digi-tv boksi

Kirjelduses on selline vahva tekst: Uudisena on digiboksil ka automaatne TV-jaama otsing (analoogne raadio RDS-le) - sõites Tallinnast Tartusse ei pea Te vahepeal tegelema uue TV masti sageduste otsinguga, selle eest hoolitseb tüüner automaatselt.

Kuna sõiduaeg lapsed ja kaaslased ikka vatavad telekat siis tundub vahva lisa. Aga kas toimib reaalselt ka nii või ei?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

21.06.2017 19:59
#141
See on palju vahvam lause: Saab vaadata satelliitkanaleid (Starmani ZUUM TV kaardiga).

No mismoodi selle digiboxiga saab vaadata sateliitkanaleid ja veel sõiu ajal :laugh:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

21.06.2017 20:18
#142
Vilkuj kirjutas: Tere

Kas keegi on proovinud sellist digi-tv boksi

Kirjelduses on selline vahva tekst: Uudisena on digiboksil ka automaatne TV-jaama otsing (analoogne raadio RDS-le) - sõites Tallinnast Tartusse ei pea Te vahepeal tegelema uue TV masti sageduste otsinguga, selle eest hoolitseb tüüner automaatselt.

Kuna sõiduaeg lapsed ja kaaslased ikka vatavad telekat siis tundub vahva lisa. Aga kas toimib reaalselt ka nii või ei?

Soovitan seda:
www.autoextra.ee/web/asuka-ara-hd-digi-tv-tuuner/?cat_id=20
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

22.06.2017 12:28
#143
Seda autoextra pakutavad ma algul ka vaatsin aga ei leidnud hiljem üles.

Kas kellelgi on kasutuskogemust ka?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

01.08.2017 22:03
#144
Kuna tänasest Kanal2 ja TV3 enam vabalevis pole ja Starmani tehnik käis meil kodus oma kaarti paigaldamas televiisorisse, siis küsisin muuseas, kas näen matkaautoga ringi sõites ka neid kanaleid üle Eesti. Selgus üllatuseks Eestis on ainult 5 masti, mis Starmani kaardi levi toetavad ning 20 km masti raadiuses peaks nägema, kaugemal ei pruugi. Teisisõnu suur osa Eestist ei kata (Hiiumaal näiteks pidi mast olema Orissaares, sügise kokkutulek teises otsas on ikka väga kaugel sellest). See oli küll üllatus. Kuskil levira.ee lehel pidi isegi mingi levikaart olema, hetkel ei leidnud.
Paistab edaspidi Eestis matkauatoga seigeldes Kanal2/TV3 pilti võib näha aga võib ka mitte näha.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telekas ?

02.08.2017 09:19
#145
Siit saab ka infot. Aga tegelikkuses on levi palju kehvem.
Autode elekter ja diagnostika. Webasto diagnostika/remont, kliima hooldus ja remont.Puksiirabi +37255558678

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev