Kevade tervitamine

Kevade tervitamine

09.05.2020 21:31 - 20.05.2020 00:17
#1
Tere tulemast tervitama kevadet! Hakkame reisima ja külastama peatuskohti Eestis! Klubil on uus peatuskoht - Willipu Külalistemaja.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 20.05.2020 00:17 Ivar Kalev.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 10:57
#2
Puhtalt minu isiklik arvamus, aga kas natuke liiale ei ole nende reeglitega mindud? Me oleme sõpradega nagunii iga nädalavahetus koos olnud ja nüüd ei või ühise laua taga istuda. Tundub natuke ülepingutatud. Aga paluks mitte risti lüüa mind kohe :) Nagu ma ütlesin, see on puhtalt minu arvamus.
Hobby 560 CFE Premium 2012
Klubi Eesti Karavan liige nr 742
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Imre, Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 12:13 - 20.05.2020 00:19
#3
Mul täpselt sama mõte tekkis. Kas on sellisel kujul üldse mõtet reisida kui reeglid on samad nagu Kuressaare haiglas?
Kes ikka nii väga kardab ei pea ju osalema?
Seal ei saaks ju põõsasse äravajunud kaasvõitlejatki päästma minna praeguste reeglite kohaselt.
Minu arvamus puhtalt ja võite tampida palju jaksate, mul paks nahk.
Viimati muutis: 20.05.2020 00:19 Ivar Kalev.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Imre, Pikk

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 12:17
#4
Peaks veel olema Valgevene reegel, et kui võõra naisega suudled, pead temaga kaheks nädalaks kokku jääma.
Raivo Koppel
729

Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, Imre, Pikk, atomik, 867, Rainer, Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 12:49 - 20.05.2020 00:19
#5
Minu isiklik arvamus: asja tuleks võtta mõistusega - hoiame mõistlikku distantsi (mõõdulindid jätame koju), kui keegi tahab hoida suuremat vahet või maski kanda, siis austame tema arvamust ja ei vaata viltu. Me ei tea, kes on ise või kelle lähedased on mingil põhjusel riskirühmas.
Samas võimalik ju panna lauad 2m vahega ja saab olla koos, ilma ühises lauas istumata :)
Reeglite paika panek on ju ilmselt ka siiski riskide maandamine.
Elddis Hurricane 2000 GTX
Klubi Eesti Karavan liige #984
Viimati muutis: 20.05.2020 00:19 Ivar Kalev.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, Priit Peljo, 867

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 17:22 - 20.05.2020 00:22
#6
Eestis on kõik kämpingud hooaja avanud. Pargid ära, hoiad distantsi. Olgem mõistlikud!
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 20.05.2020 00:22 Ivar Kalev.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Imre, Priit Peljo, 867, Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 18:04
#7
Eramasl ei ole ühtegi piirangut olnud kogu koroonaajastul. Turismitallu võis tulla kokku grupp sõpru ja seal vabalt sünnipäeva pidada. Politseil pole õigust sinna sisenedagi ilma väga mõjuva põhjuseta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 21:04
#8
Miks leibkond omavahel kallistada ja kättpidi tervitada ei tohi kui õhtul nagunii ühte voodisse ronivad? Ja kui 2m vahet hoida kas siis tohib võõra mutiga tantsida?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 21:18
#9
Miks panna siia eriolukorra infot, kui eriolukord on selleks ajaks lõppenud?
Kokkusaamine (ei ütle tulek) lõpeb 31.05

Siit artiklist näeb, mis piirangud siis veel kehtivad ja mis läheb lihtsamaks alates 01.06.20

www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/suur-ulevaade-millised-piirangud-jaavad-eestis-veel-kehtima-millised-ja-millal-on-leevenemas?id=89876915

Ei saa muidugi märkimata jätta, et see haigus on väga kaval ja tegelikult siseruumis see 2 meetrit ei päästa nakkuse eest suurt midagi.

Piisab ühest nakkusekandjast, et saaks tulla uus ja veel suurejoonelisem Saaremaa mullipidu.

Kuna aga te korraldada nagunii tahate, siis olen valmis üritust sponsoreerima 5 liitri korraliku desovahendiga (alkoholi baasil, meditsiniliseks kasutamiseks )

Lisaks siis sama eesti tootja 1 liitrine pudel desogeeli kätele. Sertifitseeritud ja Terviseameti heakskiiduga tooted mõlemad.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 21:26
#10
Priit Käos kirjutas: Miks leibkond omavahel kallistada ja kättpidi tervitada ei tohi kui õhtul nagunii ühte voodisse ronivad? Ja kui 2m vahet hoida kas siis tohib võõra mutiga tantsida?

Tuleb parandada, mõeldud on erinevaid leibkondi.
Tantsimisest - armeenia disko on ok (mehed ringiratast, 2 meetriste vahedega). Liibuvad etteasted naabrinaisega tuleb edasi lükata.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 21:26
#11
Tutvudes selle lingiga kus meid elama õpetatakse, tundub, et kõige õigem oleks kämping ajutiselt muuta kinnipidamise- või hoolekandeasutuseks. Neile eriti nagu polegi mingeid reegleid kehtestatud. Tervisedeklar täita on küll väike lisavaev võrreldes sellele järgneva vabadusega.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 21:30
#12
Ivar Kalev kirjutas:
Priit Käos kirjutas: Miks leibkond omavahel kallistada ja kättpidi tervitada ei tohi kui õhtul nagunii ühte voodisse ronivad? Ja kui 2m vahet hoida kas siis tohib võõra mutiga tantsida?
Mul naabrinaine nõus iga kell liibuma, pole vaja teda selleks sinna vedada. Meestevaheline ringtants on ka rohkem Aafrika kokkutulekute teema. Mida ilusat veel jääb?

Tuleb parandada, mõeldud on erinevaid leibkondi.
Tantsimisest - armeenia disko on ok (mehed ringiratast, 2 meetriste vahedega). Liibuvad etteasted naabrinaisega tuleb edasi lükata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 21:43
#13
Priit Käos kirjutas: Miks leibkond omavahel kallistada ja kättpidi tervitada ei tohi kui õhtul nagunii ühte voodisse ronivad? Ja kui 2m vahet hoida kas siis tohib võõra mutiga tantsida?
Ivar Kalev kirjutas: Tuleb parandada, mõeldud on erinevaid leibkondi.
Tantsimisest - armeenia disko on ok (mehed ringiratast, 2 meetriste vahedega). Liibuvad etteasted naabrinaisega tuleb edasi lükata.
Priit Käos kirjutas: Mul naabrinaine nõus iga kell liibuma, pole vaja teda selleks sinna vedada. Meestevaheline ringtants on ka rohkem Aafrika kokkutulekute teema. Mida ilusat veel jääb?

Oma naine.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 21:57 - 20.05.2020 00:36
#14
Ei hakka tsiteerima, lihtsalt kommenteerin.

Arvan, et kaubanduskeskused ja ehituspoed on ohtlikumad kohad kui üks kämping, kus kõik hetkeolukorra nõuded täidetud.

Hooldekodudele on väga ranged nõuded ka edaspidi.

Oleme tublid ja ei virise. Olgem terved!
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 20.05.2020 00:36 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 21:59
#15
Avalikud koosolekud
18. mai 2020 Lubada avalikud koosolekud tingimusel, et koosoleku korraldaja tagab, et järgitakse:
2+2 nõuet
siseruumides maksimaalselt 50% täituvus, kuid mitte rohkem kui 10 inimest
välitingimustes mitte rohkem kui 100 inimest
1. juuni 2020 Lubada avalikud koosolekud tingimusel, et koosoleku korraldaja tagab, et järgitakse:
2+2 nõuet
siseruumides maksimaalselt 50% täituvus, kuid mitte rohkem kui 50 inimest
välitingimustes mitte rohkem kui 100 inimest
1. juuli 2020 Lubada avalikud koosolekud tingimusel, et koosoleku korraldaja tagab, et järgitakse:
2+2 nõuet
siseruumides maksimaalselt 50% täituvus, kuid mitte rohkem kui 500 inimest
välitingimustes mitte rohkem kui 1000 inimest
Avalikud üritused
1. juuli 2020 Lubada avalikud üritused, sh kinoseansid, etendused, kontserdid ja konverentsid tingimusel, et ürituse korraldaja tagab, et järgitakse:
2+2 nõue
siseruumides maksimaalselt 50% täituvus, kuid mitte rohkem kui 500 inimest
välitingimustes mitte rohkem kui 1000 inimest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 22:21
#16
Ohh jahh tundub nagu jalgratturid Liibanonis kes ise ronisid igevat elu põnevaks tegema
Miks selline risk võtta mis asi niipalju kipitab ?

AGA kui sealt tuleb mingi jama siis saab klubi seda ju pikalt siluda
See pole ju mingi tundmatu võru mehe juubel.

Jään küll klubi liikmeks edasi, et toetada seda elustiili arendust Eestis aga vastutustundlik kuvand sai minu silmis küll hoobi.
Olgu teil lõbus. Mina "liitun" üritusega mõnes looduskaunis kohas ja loodan, et suuremat jama sellest ei tule.
Ehk võtan selle peale ka lonksu allikavett.

Virtuaalne kokkutulek oleks palju mõistlikum ja seda saaks ka avalikult välja reklaamida ja pärast turustada.
Iga üks on oma autoga omas kohas ühel ja samal õhtul ja jagab pilte. Teete albumi ja saab äge olema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

15.05.2020 22:36 - 20.05.2020 00:39
#17
Telgivai kirjutas: Ehk võtan selle peale ka lonksu allikavett.

Virtuaalne oleks palju mõistlikum ja seda saaks ka avalikult välja reklaamida ja pärast turustada.
Iga üks on oma autoga omas kohas ühel ja samal õhtul ja jagab pilte. Teete albumi ja saab äge olema
.

Mina sellist stsenaariumi paljalt allikavee lonksust välja ei mõtleks. :)
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 20.05.2020 00:39 Ivar Kalev.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Pikk, Kalka, Illar, Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

16.05.2020 01:03 - 16.05.2020 01:06
#18
Meie mittetulek ei ole seotud mitte ise nakatumise riskiga, vaid ohuga teisi nakatada. Kuna naine seoses tööga ei tea kunagi, millal mõni otseselt nakkav inimene uksest sisse soovib astuda.

Jah, loomulikult saavad kõik tulijad praegu kirurgilise maski ette, tatiseid ja köhaseid palavikutajaid võtab vastu täisvarustuses ja pärast deso. See aga ei vähenda nakkuse saamise riski mõnelt selliselt, kes ennast üldse haigena ei tunne.

Kuna oleme mõlemad läbi põdenud selle versiooni, mis levis eestis enne Saaremaa võrkpalli , siis tõesti teame, kui salakaval see haigus on. Ainsad tunnused, mis puudu veel olid, oli kopsupõletik ja hapnikupuudus. Köha oli üks esimesi ja see läks mingi paari nädalaga paremaks, aga siis tuli ridamisi igasuguseid muid asju.

Näiteks : neerud, põis, ninakoopa ja põskkoopa põletik, keskkõrva põletik (1 ja siis teine) , lihasvalu , peanaha ülitundlikkus, sinusiit-ehk silmapõletik, aga kuidagi teistsugune, minul oli ka mingi naljakas lööve, midagi sarnast välimuselt veenipõletikuga. Ilmselt siiski bakteritsiidne ja antibiotsi söömisest. Paljud neist asjadest olid mul üldse esimest korda elus.
Olen muidugi ka neljakordne sihtgrupp. veresuhkur, vererõhk, ülekaal, vanus ja kodus on med töötaja.

Oma testi järgi tean, et see ei olnud A ega B gripp , samuti ei olnud koroona antikehasid. Sama haiguse kergemal/lühemal kujul põdesid meil läbi mitu tuttavat. Nii Tatumaal, kui Läänemaal. Kõik väitsid, et pole sellist haigust enne põdenud. Eriti köha.

Üks tuttav 30aastane med.töötaja põdes läbi ka praeguse koroona versiooni. Ainult kolm nädalat läkski, et ennast tervena tunneks. Tegu aktiivse suitsetajaga, nii et jutt või asi, et suitsetajatel kergem. Aga test on praegu ikka veel positiivne...

Õnneks seda uuemat itaalia versiooni pole naise patsientidel kellelgi veel tehtud 50 testiga leitud, eelmist (oli ta siis koroona või mitte otsustagu teadlased) põdesid seal aga paljud ja juba enne seda, kui meie jäime.

Siis polnud veel eriolukorda ega muid jamasid. Koroona oli tollal väidetavalt ainult hiinas.

Kuna Synlabis saab nüüd teha testi, kas on koroona antikehad tekkinud või mitte (kahjuks tasuline) siis järgmisel nädalal teen selle ära. Kui peaks olema antikehad, siis võib isegi kaaluda kaugelt osavõttu. Samas see ameerika test, mida müüb alkomeeter.ee ei näidanud mingeid antikehasid meil kummalgi.

Ma saan täiesti aru, et viirusega tuleb nüüd õppida koos elama, aga alles nüüd tunnen ma ennast enam vähem tervena. Kahju seda jaanipäevaks ära rikkuda. Lootus on ikka augustis lätti puhkama minna, kui siis seal veel viirusevaba on ja eestist kedagi sisse veel lastakse.

Samas usun, et elus tulevad ainult need asjad, mis tulema peavad.
Nii et kui keegi on veendunud, et ta haigeks ei jää, siis tuleb seda tunnet uskuda.

Mina näiteks ostsin kolmapäeval oma võidu tunde järgi üle pika aja lotopileti ja võitsin 50,80.-
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 16.05.2020 01:06 eavp.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: MATKASUVILAD.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

17.05.2020 11:09
#19
Telgivai kirjutas:
Ohh jahh tundub nagu jalgratturid Liibanonis kes ise ronisid igevat elu põnevaks tegema
Miks selline risk võtta mis asi niipalju kipitab ?

Aga kedagi ju ei sunnita tulema... Selle gripiga kaasnenud aju..su tulemusel, sõidavad paljud inimesed kuni surmani isegi oma isiklikus autos Hiinast hingehinnaga ostetud tolmumask vasakut pidi näo ees ja kummikindad käes. Ega keegi ei keela. Aga ei maksa oma isiklikku hirmu teistele kui "uut normaalsust" igaveseks ajaks ette kirjutada. Inimesed on erinevad ja igaüks teeb oma valikud vastavalt sellele. Elu pole nii keeruline, kui seda vahel näidata püütakse. ;-)
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, kaminahi, Imre, kaiz, Priit Peljo, Pikk, atomik, Arvo.A, 867, Rainer, reimo, Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

17.05.2020 15:42
#20
Juba klassikud on öelnud:

Shit happens
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo, Pikk, atomik, Illar, ifffff

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

17.05.2020 16:48 - 20.05.2020 00:41
#21
Ivari jagatud video on "nagu rusikas silmaauku" Illari postitusele B)
Õnneks on inimestel kainet mõistust ja naljasoont B)

Saan aru ja mõistan ka neid, kes paanitsevad, reageerivad üle.
Ma ise ei ole oma ühe väga lähedasega juba üle kahe kuu kohtunud, isegi videokõned ja tavalised kõned on välistatud. See on olnud minule kuradi raske aeg mentaalselt ja mõjutanud ka füüsilist tervist.
Aga säilitan kainet mõistust ja ei paanitse, kuigi sisimas on pidevalt hirmutunne...

Ägedat kõigile ja olgem tublid ning positiivsed aga jäägem negatiivseteks ;)

Nägudeni, sõbrad ja tuttavad ning võõrad!
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 20.05.2020 00:41 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

19.05.2020 13:30 - 20.05.2020 00:42
#22
Ivar Kalev kirjutas: Juba klassikud on öelnud:
Shit happens

Seekord nii hullusti ei läinud, desovahendid on keilas ja saan tuua näiteks matkasuvilatesse, kust siis need kätte saad.
Tervist soovides
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 20.05.2020 00:42 Ivar Kalev.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, Ugri, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

19.05.2020 13:43 - 20.05.2020 00:43
#23
eavp kirjutas:
Ivar Kalev kirjutas: Juba klassikud on öelnud:
Shit happens

Seekord nii hullusti ei läinud, desovahendid on keilas ja saan tuua näiteks matkasuvilatesse, kust siis need kätte saad.
Tervist soovides

Super!

Kuigi kohapeal kämpinguplats varustab parkimise ajal vajalikud kohad omalt poolt samuti desinfitseerimisvahenditega, siis on hea, kui mul on ka oma tagavara reisides kaasas. Leian tee matkasuvilatesse millalgi.

Kummardan ja tänan.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 20.05.2020 00:43 Ivar Kalev.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ugri

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

24.05.2020 18:42 - 24.05.2020 21:01
#24
Tervitused köigile kevade tervitajatele! Pakume köigile rohenäppudele vöimalust tellida endale kaunid lilled koosviibimistele.. Saate teha eelneva tellimuse meie kodulehel www.norgatalu.eu Alati vöib mulle ka helistada 5150248 kui mingeid kindlaid taimesoove. Nõrga talu
Viimati muutis: 24.05.2020 21:01 autojuht.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kevade tervitamine

31.05.2020 20:34
#25
Mina tervitasin sel nädalavahetusel kevadet koos perega nõndamoodi ;)

Ägedat kevadet kõigile!

Vaatasin ka Willipu kämpingu pilte, üli äge B)





Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev