Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

26.09.2022 11:38
#1
Jälle on pikem sõit ees ja sooviks oli lahendada iPadi probleem, esiteks kus teda sõiduajal hoida ja teiseks kuidas seda vajdusel saada "nähtavaks" sõidu ajal. Kuna analoogseid kinnitusi turul saada ei olnud, siis pidin ise oma mudeli välja töötama. Mudeli oluline külg sai olema sõlmede tugevus, kuna mul on kasutusel iPad Pro 13" mille kaal on ca 700g. Selline raksus kuskil nn pulga otsas on päris korralik väljakutse plastikule. Praeguseks on prototüüp valmis ja jäänud veel pisikene nüanss, kas kinnitada kruviga topsihoidiku põhja külge või mitte. Probleemiks on lahenduse keerukus(peab säilima võimalus keerata) ja teiseks eemaldmise keerukus. Kas keegi on kasutanud topsihoidikus mõnda suuremat navi, mis ei ole kruviga kinnitatud. Või siis mõnda videoplayerit? Või on veel mingeid ideid?
Lahendus on praegu selline.

 

Ja koos iPadiga selline

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • boob
  • boob avatar
  • Eemal
  • Spetsialistist foorumlane
  • Spetsialistist foorumlane
  • Postitusi: 113

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

26.09.2022 19:32 - 26.09.2022 19:32
#2
Kui sa tahad teda kindlasti seal topsihoidjas keeratavana kasutada, siis liimi või kruvi üks ümmargune magnet topsihoidja põhja ja teine samasugune oma kinnituse külge. Hoiab kenasti kinni, on keeratav ja lihtsalt eemaldatav.
Viimati muutis: 26.09.2022 19:32 boob.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

26.09.2022 21:45
#3
Jajah, keeratav peab kindlasti olema, ilmselt tuleks ostida sellel juhul õhukest ja suurt ringmagnetit, mis võiks isegi töötada. Praegune nn sisse surutud hoidik on ka päris hästi kinni aga võiks veel mingi eraldi "sekjuuriti" olla.  Tnx, võibolla jõuan veel uue tüki teha ja magnetid liimida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

26.09.2022 23:38
#4
Milleks on vaja kahte magnetit? Piisab ühest ja plekitükist.
Liimid veel kaks magnetit kogemata tagurpidi ja kogu kupatus kargab august välja.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • boob
  • boob avatar
  • Eemal
  • Spetsialistist foorumlane
  • Spetsialistist foorumlane
  • Postitusi: 113

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 08:27
#5
Katsetamise värk. See 700g varre otsas annab omajagu väändejõudu kui auto rappuma juhtub. Võibolla hoiab üks magnet plekki, võibolla mitte...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 10:51
#6
Magneteid leiad igas suuruses Magaziinist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 16:45
#7
Kuna see topsiku avaus on kergelt koonuses, siis katsetuse põhiselt istub arvatavsti ilma magnetita ka üsna tummiselt. Kuna praegu ikkagi jalg kergelt tudiseb, siis teen jämedama ja kui aega jääb magnetitega sebida, siis lisan magnetid ka. Kuna seal keskel on siuke 20mm auk, siis äkki kannatab seda isegi magneti ja kruviga kombineerida ning 20mm magnet ka hoidiku punni sisse.  Magaziinis pole kunagi käinud aga Oomipoes on täitsa olemas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 20:18
#8
Miks sa tahvelarvutit armatuurlauale ei pane?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 20:35
#9
Ivar Kalev kirjutas: Miks sa tahvelarvutit armatuurlauale ei pane?
"Lapiti" saaks panna küll ju ;)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 21:05
#10
Priit Peljo kirjutas:
Ivar Kalev kirjutas: Miks sa tahvelarvutit armatuurlauale ei pane?
"Lapiti" saaks panna küll ju ;)
 
Kui omal jalga pole, saab puujala panna. Meil on ilusti püsti.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 21:59
#11
Ivar Kalev kirjutas: Miks sa tahvelarvutit armatuurlauale ei pane?
Soovitan mõne krusa rooli istuda ja siis sinna armatuuri 13" tahvel panna, peale seda enam selliseid imelikke küsimusi ei teki.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 22:04
#12
punkel kirjutas:
Ivar Kalev kirjutas: Miks sa tahvelarvutit armatuurlauale ei pane?
Soovitan mõne krusa rooli istuda ja siis sinna armatuuri 13" tahvel panna, peale seda enam selliseid imelikke küsimusi ei teki.
Meil on 15" tahvelarvuti kõikidel reisidel armatuurlaual. Käidud Marokos ja mujalgi, millest selline imelik hirm?
 
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 22:06
#13
Integreeritud armatuur on pea 3 korda suurem. 15" pad? hm, kus neid näha saaks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 22:07
#14
punkel kirjutas: Integreeritud armatuur on pea 3 korda suurem. 15" pad? hm, kus neid näha saaks?
 
Olime ju kevadel koos Hispaanias reisil, juba unund?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 22:14
#15
Ivar Kalev kirjutas:
punkel kirjutas: Integreeritud armatuur on pea 3 korda suurem. 15" pad? hm, kus neid näha saaks?

 
Olime ju kevadel koos Hispaanias reisil, juba unund?
Padi ei mäleta, ainuke 15" pad mida ma kunagi uurinud olin, oli HP oma ja see oli nagu pesunöörile riputatud pesu, see tõttu täitsa tahaks neid tänapäeva 15" pade näha, mis on alla 10mm "paksud" omavad mingit arvutsuvõimsust, ning ei paindu nagu paberileht.
 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 22:26
#16
punkel kirjutas:
Ivar Kalev kirjutas:
punkel kirjutas: Integreeritud armatuur on pea 3 korda suurem. 15" pad? hm, kus neid näha saaks?


 
Olime ju kevadel koos Hispaanias reisil, juba unund?
Padi ei mäleta, ainuke 15" pad mida ma kunagi uurinud olin, oli HP oma ja see oli nagu pesunöörile riputatud pesu, see tõttu täitsa tahaks neid tänapäeva 15" pade näha, mis on alla 10mm "paksud" omavad mingit arvutsuvõimsust, ning ei paindu nagu paberileht.

 
Jäid ju mu sõbra naisega jutustama, kuni viin sai otsa. Ega me minu bussini ei jõudnudki.
Aga tule vaata minu juures Nõmmel või siis järgmisel Klubi üritusel. 
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

27.09.2022 22:54
#17
Ivar Kalev kirjutas:
punkel kirjutas:
Ivar Kalev kirjutas:
punkel kirjutas: Integreeritud armatuur on pea 3 korda suurem. 15" pad? hm, kus neid näha saaks?



 
Olime ju kevadel koos Hispaanias reisil, juba unund?
Padi ei mäleta, ainuke 15" pad mida ma kunagi uurinud olin, oli HP oma ja see oli nagu pesunöörile riputatud pesu, see tõttu täitsa tahaks neid tänapäeva 15" pade näha, mis on alla 10mm "paksud" omavad mingit arvutsuvõimsust, ning ei paindu nagu paberileht.


 
Jäid ju mu sõbra naisega jutustama, kuni viin sai otsa. Ega me minu bussini ei jõudnudki.
Aga tule vaata minu juures Nõmmel või siis järgmisel Klubi üritusel. 
;)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

28.09.2022 06:06
#18
Apple Carplay oleks ehk kõige mõistlikum lahendus autos,
kui just sõidu ajal filme ei taha vaadata sealt tahvlist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

28.09.2022 07:42
#19
dodge kirjutas: Apple Carplay oleks ehk kõige mõistlikum lahendus autos,
kui just sõidu ajal filme ei taha vaadata sealt tahvlist.
Kuidas see Carplay selle lukuaugu suuremaks muudab? Suur ekraan on ikkagi vaja selleks, et ilma prillita vähemalt midagi näha oleks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: LÕPETATUD: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

28.09.2022 09:38
#20
Uus prototüüp, jämedama jalaga ning täpsema koonusega topsihoidjasse fikseerib hoidiku väga kindlalt ning arvestades massi, ei usu mina, et see seal välja saaks "veoka hüppel" tulla. Kerge vibra jäi sisse, mis on iseenest hea, etendab amordi efekti. Kui reis läbi, eks siis annan tead kuidas kasutus ja vastupidamine olid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: LÕPETATUD: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

11.10.2022 22:41
#21
Pool teekonnast läbi, täitsa asja ette on see hoidik läinud, vibra ei ole kordagi häirinud, keskmine punn on väga kõvasti, isegi liiga kõvasti(tuugalt) pesas istunud, ainuke jama, et kui kõrval istmelt nn liikuda salongi peab põlvesid jälgima, et tahvli vastu ei läheks. Igatahes so far so good.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: LÕPETATUD: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

13.10.2022 08:12 - 13.10.2022 08:17
#22
Minu kogemused ei oska küll tahta nii suurelt ekraanilt navigeerimist, mis pealegi ei asu sõidusuuna vaateväljas. Eelmise autoga kaasas olnud 7 tollise Garmini andsin lahkelt autoga kaasa.

   
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 13.10.2022 08:17 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: LÕPETATUD: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

19.10.2022 10:28
#23
Mulle tundub, et sa loed küll postitusi, kuid ei süvene absoluutselt teemadesse. Mõned eelmised minu teemad ma kirjeldasin, et naisele on vaja sinist täppi Google mapsi, mis sai siis välise Germini gpsiga realiseeritud, ehk siis kogu point käib navigaatori ümber, kes asju jälgib, piloot viskab sinna vahel harva oma pilgu peale ja see küll sõitmist ei sega. 7" navi võis töötada 20a tagasi, tänasel päeval on isegi 13" suht keeruline triipe ja joone näha, nii et kui sinu silmad kannavatad 7", siis keegi keela ka väiksemaid vidinaid kasutada, näiteks nutikella :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: LÕPETATUD: Kas peaks iPadi hoidiku kinnitama kruviga?

15.03.2023 22:09
#25
Kuidas iPadi hoidikuga rahul oled? Lihtsalt infoks, jäi silma Aliexpressis selline
Päris huvitav konstruktsioon. Minu mudel pidas ilusasti Türgi reisi vastu ja õigustas oma olemasolu täiega. Ainuke probleem on jalaga, kui see äravõtta, siis ainuke koht on armatuuril aga see natuke muljub kardinaid(kuigi ma ei tea, kas sellest miskit on). 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev