Navitel

Navitel

27.12.2016 13:10
#1
Oskab keegi midagi täpsemat rääkida? Kas tõesti tegu tasuta kaartidega nagu ma aru olen saanud? Vaatasin, et müügil ilma kaartideta Prestigio gepsud ja üsnagi soodsad, seega vaja vaid endal kaardid installida ja asi hakkabki tööle või pole see kõik nii lihtne kui näib?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

27.12.2016 20:27
#2
Mis või kus? Ei saa täpselt aru mida sa mõtled, mõni link äkki?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

27.12.2016 21:48 - 27.12.2016 21:51
#3
Linke leiab palju kui googeldama hakata, aga asja sisusse on võhikul esialgu suht raske tungida. Sestap mõtlesingi, et ehk keegi oskab natukene lahti seletada, kuidas seda süüakse. Nii palju olen aru saanud, et jookseb erinevatel opsüsteemidel, kaasa arvatud mind huvitavatel Prestigio navidel, mis Win CE-d kasutavad ja et Naviteli kaardid on üsnagi head, sealhulgas ka Valgevene, mis kevadet silmas pidades aktuaalne. Et mu iGO Valgevene koha pealt tumm, siis hakkasingi uusi tööriistu uurima.

Kuid paralleelselt eelnenu kirjutamisega surfasin ringi ning miskit hakkas juba tulema- kaardid siiski väikese summa eest saadaval. Eks uurin edasi.
navitel.ru/en/buy/apps-pnd/
Viimati muutis: 27.12.2016 21:51 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 08:22
#4
Valgevene koha pealt soovitan Navmii programmi, tõmbad telefoni või tahvlisse. Eelmine aasta töötas laitmatult. Enamus riikide kaardid on tasuta, osad maksavad paar euri.Olen kasutanud ka Soomes ja Rootsis ning töötab. Muidugi töötab ka offline olekus, ei vaja interneti ühendust.
Hobby 560 CFE Premium 2012
Klubi Eesti Karavan liige nr 742

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 08:36
#5
Aga lihtsam ja odavam on ju Igole valgevene kaart muretseda? Mille peal se Igo sul on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 09:43
#6
Ei pakuta iGO-le vvene kaarti, vähemalt pole leidnud. Töötab ta ka Win CE6 peal ja ehk on mingi variant iGO maha installida ja Navitel peale toppida. Peab uurima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 09:58
#7
Ära sa seda küll tee, Igo on parim navitarkvara mis olemas on. Ja valgevene kaardid on ka olemas.
Kas see Igo on sul ametlik, tuli mingi seadmega koos, või mitteametlik.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 10:00
#8
Kõik on ametlik. Uuendan kaarte naviextras lehel ja seal ei pakuta täielikku kaarti. Ehk kuskil netis midagi vedeleb, aga pole eriti otsinud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 10:02
#9
Kas see on sul kohe spets navi või mingi tahvelarvuti?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 10:03
#10
Geovision 4120

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 10:09
#11
Mul oli geovision 7777
See selline tahvelarvuti, mis tuli Igo tarkvaraga.
Ametlikult ei saanud kaarte ise uuendada. Võtsin ametliku Igo maha ja panin mitteametliku ise uuesti peale.
Nüüd lihtsalt tõmban netist uued kaardid ja läheb. Ka valgevene olemas.
Iseenesest võin sulle valgevene kaardifaili saata, võid proovida kas tunneb ära.
Kas sa ta failidele saad ligi kuidagi, kui arvutile järgi panna?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 10:11
#12
Arvuti näitab sisu ära küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 10:16
#13
Pane oma meil mulle privaatsõnumisse , saadan sulle faili see miski 4000 kb, peaks vist läbi tulema küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 10:22
#14
Ei pruugi muidugi tööle hakata.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Arvo.A

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 10:33 - 28.12.2016 10:34
#15
Igatahes Krupki ja Novapolatski leidis üles, aga vot nüüd ei mäleta, mis seis kevadel oli- midagi ta tookord siiski näitas, kuigi enamuse teekonnast oli pimedus. Aga tänud praegu ja väike võlgnevus jääb minu poolt ootele :)
Viimati muutis: 28.12.2016 10:34 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 10:40
#16
Võta kaart lahti ja vaata kas on midagi veel peale peateede kui sisse suumid

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 14:07
#17
Päristeemast välja aga lahe aparaat see 7777. Töötab ka telekana kuna dvb tuuner sees, lisaks FM modulaator ja teekonnasalvestina kasutamise võimalus. Aparaat nagu orkester - iseasi kas suudab neid kõiki asju koos teha. Lisaks veel täielik vutlari, laadija ja autohoidiku komplekt.

Oli ka igo peal - aga see läks üsna pea kotti. Ja siis toimus tehnikarevolutsioon edasi ja jäi see aparaat seisma.

Ja jäi
toto kirjutas: Mul oli geovision 7777
See selline tahvelarvuti, mis tuli Igo tarkvaraga.
Ametlikult ei saanud kaarte ise uuendada. Võtsin ametliku Igo maha ja panin mitteametliku ise uuesti peale.
Nüüd lihtsalt tõmban netist uued kaardid ja läheb. Ka valgevene olemas.
Iseenesest võin sulle valgevene kaardifaili saata, võid proovida kas tunneb ära.
Kas sa ta failidele saad ligi kuidagi, kui arvutile järgi panna?
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 14:16
#18
Selle aparaadi kõige parem asi oligi see autohoidik, muidu ju nagu tahvelarvuti teine ja telekat nägi ka jahh hädapärast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

28.12.2016 16:26
#19
Igatahes Valgevenes kasutasin Navigon´i androidile ja kohale jõudsin kenasti.
Navigoniga käisin kenast Nordkappis ära. Ja Montenegros ka. Kuigi aegajalt juhatas ikka kummalisi teid mööda.
Eks lisaks teede detailsusele ole ka uuendamise kiirus teine tähtis asi.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

02.01.2017 10:57
#20
Kasutan maps.me äppi. Töötab nii androidi tahvlis kui ka IOs telefonis. Andmeside ei vaja, kasutab seadme GPS-i ja teeb seda tubli täpsusega. Kaardid on tasuta ja täiesti kaasaegsed. Hääljuhised, aadressi ja objekti otsimine, võimalik seadistada erinevaid teid vältima, saab marsruuti koostada jne. Töötav asi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

02.01.2017 21:44
#21
Kus on konks? Tasuta ja hea? Ma olen lihtsalt kokku puutunud et HereMaps ei kuva kõiki poode/restorane vaid ainult neid mis on maksnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

03.01.2017 09:17
#22
Päris kindlasti ei ole minu huvi Sinu veendumusi muuta. Kuigi HereMaps ja Maps.me on erinevad asjad. Kõik mis ma ütlen, on see, et viimased kaks-kolm aastat olen kasutanud Maps.me rakendusi ja pole kordagi eksinud ega ühesti mind huvitavast poest/restoranist märkamatult mööda sõitnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

03.01.2017 11:17
#23
nootsii kirjutas: Kus on konks? Tasuta ja hea? Ma olen lihtsalt kokku puutunud et HereMaps ei kuva kõiki poode/restorane vaid ainult neid mis on maksnud.

Sellel on ka vähemalt 1 suur PLUSS, nimelt need, kes on maksnud ka tegutsevad reaalselt. Näinud küll neid tasuliste kaartide GPS andmebaasis kohti, mis kohale jõudes selgub pole olemas. Ajaraisk.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

03.01.2017 20:58
#24
Ei pole vaja miskit ümber veenda lihtsalt tasuta ja hea on kuidagi liiga ilus et olla tõsi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Navitel

04.01.2017 14:48
#25
Võhiklik küsimus, et kuidas need tahvlid ja äpid koos töötavad- kas kasutatakse tahvli gepsu või käib asi läbi neti, mis mujal maal teatavasti suht kallis lõbu kui pidevalt ühenduses olla? Mõte läks siiski mingi tahvli soetamisele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev