Kas keegi kasutab GLO2+iPad ?

Kas keegi kasutab GLO2+iPad ?

17.07.2022 11:38
#1
Viimane reis näitas selgelt ära, et õpeta palju tahad, siis ekstreemhetkel jääb naisterahvas navigeerimisega hätta. Põhjus on väga lihtne - puudub sinine täpp Google Mapsis :) See sinine täpp puudub siis seetõttu, et iPadidel ei ole by default GPSu moodulit küljes. Kuna mul on see aasta plaanis veel paar sellist reisi, kus navigeerimine on üks reisi osa, siis peaks selle täpikese naisele tekitama. Kevadel sai natuke neid mooduleid uuritud ja üks parimaid tundus Garmin GLO-2 Kuna ise pole kordagi välist GPSi kasutanud, siis minu jaoks täiesti tundmatu maa, äkki foorumi omad kasutavad ülalnimetatud kooslust ja jagavad kogemusi. Huvitab enim GoogleMapsiga koostöö.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas keegi kasutab GLO2+iPad ?

17.07.2022 11:59
#2
Osta mõni suvaline odav tahvel navigeerimiseks, kus gps sees ja jäta see iipaad multikate vaatamiseks. 

Kui aga kindel soov välist gepsu kasutada, siis suht suvaline sinihambaga gps on sama hea kui see garmin. Paaritad üle sinihamba ära oma tahvliga ja anna minna. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas keegi kasutab GLO2+iPad ?

17.07.2022 12:04
#3
Mul neid tahvleid terve hunnik kodus, ei taha enam juurde osta :) Ja tahan kasutada seda, mis mul enivei kaasas on. Ma ei ole kindel, et naine mul üldse multikaid vaadata soovib.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas keegi kasutab GLO2+iPad ?

17.07.2022 20:14
#4
Pane naine rooli ja ise tegele navigeerimisega. Mul selline tööjaotus töötab imehästi. Sõidetud Pariisis, Kopenhaagenis, Bukarestis ja veel paljudes kohtades. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas keegi kasutab GLO2+iPad ? LÕPETATUD:TÖÖTAB

24.07.2022 14:52
#5
Sai kolm päeva mööda Eestimaad sõidetud ja GLO2+iPadPro kooslus töötas ideaalselt, geps on kiire ja täpne, lausa lust on tundmatutes kohtades ekselda. Nii, et sellele teemale võib joone alla tõmmata, naine sai oma siniste täpi, millega mulle õigel ajal ja täpselt juhiseid jagada ja ma pidanud kordagi suvalisele valele teele keerama. Nüüd tuleb veel hoidik trükkida ja siis on selle projektiga ühelpool.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas keegi kasutab GLO2+iPad ?

24.07.2022 22:05
#6
Mis seal siis enne oli, et tòöle ei saabd seda ? 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas keegi kasutab GLO2+iPad ?

25.07.2022 07:46
#7
Enne ei olnud GPSi vaid Google Maps(õigemini küll positsioneerimine) kasutas wifi võrgu positsiooni. Wifi võrku tekitas Telia mobiilne internet.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Otsin Garmin GLO2-le uut asukohta

01.05.2023 23:52
#8
Viimane reis näitas selgelt ära, et armatuuril olev seade läheb liiga kuumaks ja lülitab ennast välja, nüüd mõtlen, et kuhu kuramus seda toppida. Kui arvestada, et autoraadiote gps on armatuuri alla peidus ja asi töötab, siis äkki peaks selle GLO ka sinna armatuuri sisse toppima, ainuke jama, et siis peab nuputama mingi sissevälja lülitamise variandi(ei ole uurinud, kas ilma akuta asi töötaks). Pmst saaks mõne nn pushbuttoni(pikendatud toruga) 3D printeriga printida aga siis peaks vist valguskaabliga indikaatortulukesed ka “ülesse” vedama, et pihta saab, mis toite olek on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Otsin Garmin GLO2-le uut asukohta

02.05.2023 08:54 - 02.05.2023 09:01
#9
See väljalülitamise mure on pigem isendi või siis GLO2 margi põhine. Ise kasutan TomTom navigaatoreid ja ükski pole ennast välja lülitanud, samuti Garmini Montana ( teisi mudeleid pole proovinud). Asukoha mõttes on tegelikult oluline, et navigaator oleks jälgitav minimaalse tähelepanu liigutamisega juhile, mitte et ta kuskil kuumaks võib minna.

Edit:
Sry, see ainult vastuvõtja, ükskõik kus ta asub, peaasi, et satelliite näeb.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550
Viimati muutis: 02.05.2023 09:01 Arvo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Otsin Garmin GLO2-le uut asukohta

02.05.2023 09:28
#10
Miks see nii keeruliseks on vaja teha, kas autos sellist kohta ei leia kus päike peale ei paista?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Otsin Garmin GLO2-le uut asukohta

02.05.2023 11:04
#11
Miks see nii keeruliseks on vaja teha, kas autos sellist kohta ei leia kus päike peale ei paista?
Ikka leiab aga siis on vaja juhtmetega(5v toide) sebima hakata, kusjuures ma ei tea kas sellel seadmel peaks olema otsenähtavus satile või sobi kuskilt plastiku tagant ka piiluda 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Otsin Garmin GLO2-le uut asukohta

02.05.2023 12:35
#12
Tavaline plastik väga ei sega, eks paksusest ikka oleneb.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Otsin Garmin GLO2-le uut asukohta

02.05.2023 14:55
#13
Tavaline plastik väga ei sega, eks paksusest ikka oleneb.
Eks tuleb loomkatseid tegema hakat.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kas keegi kasutab GLO2+iPad ?

11.07.2023 17:55
#14
Klubi on sõlminud koostöölepingu Eckerö Line’iga, mis annab Klubi Eesti Karavan liikmele 10–50% soodustust igapäevastelt reisija- ja sõidukipiletitelt
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Vamm

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev