Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2

TEEMA: UUDNE KÜTTELAHENDUS MATKAAUTO!

UUDNE KÜTTELAHENDUS MATKAAUTO! 21.10.2019 13:31 #21

Mina oman seda ahju ja olen igati rahul sellega. Viimane kokkutulek Saaremaal sai kogu aega sellega sooja tehtud ja oli igati mõnus.
Kuna paljudel inimestel oli selle kohta suur huvi, siis palusin selle reklaami siia foorumisse panna, et äkki võiks see seade rohkematele inimestele huvi pakkuda. See ei ole jah just nüüd mõeldud matkaauto valdkonda, aga siin on ka palju selliseid ostu-müügi kuulutusi, mis ei ole otseselt matkaautodega seotud, mis sellest siis halba on. Enamustel on ju kodudes ka garaazid, terassid jne., kus on see ahi täiesti asendamatu. Mina just kasutangi seda nendes kohtades ja ka siis MATKAAUTOga reisides, et oleks õues mõnus soe istuda.
Ja nüüd teatud kometeerijad ( tatipritsijad, kes arvavad, et teavada kõigist ja kõigest kõike ) võiksid natuke ka tagasi tõmmata. Ega see ei jäta sinust targa inimese muljet kui igal pool sõna võtad ja lakkamatult asju komenteerid ja maha teed.
Ikka parimat kõigile!
Teistele meeldivaid postitusi:: Imre, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

UUDNE KÜTTELAHENDUS MATKAAUTO! 21.10.2019 13:58 #22

• eavp
  • eavp avatar
  • Pole saidil
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Sind on tänatud: 16
Väike O.T.

Kas keegi targematest teab, miks enam ei toimi siinne karma süsteem?

Olid kunagi rohelised ja punased nupukesed, mida sai vajutada. Alles olid nad veel vähemalt 2012 aastal.
DENK AN DIE UMWELT FAHR MIT DEM BUS ! Mõtle loodusele, sõida bussiga!

UUDNE KÜTTELAHENDUS MATKAAUTO! 21.10.2019 14:05 #23

eavp kirjutas: Väike O.T.

Olid kunagi rohelised ja punased nupukesed, mida sai vajutada. Alles olid nad veel vähemalt 2012 aastal.

Kui toimiks, oleks mul miinus sada ;)
Priit Peljo
+372 5179063
Tallinn, Tondi

Võib-olla olen naiivne, ent arvan, et meie eesti keel ei kao kuskile.

"Meil on ilus emakeel, mida me, kes kui hästi, kasutame kirjutades ja kõneldes. See keel, mida mõnef arvutis kasutavad, olgu pealegi natuke teistmoodi."

UUDNE KÜTTELAHENDUS MATKAAUTO! 21.10.2019 15:26 #24

Huvitav, mul küll kuvab need nupud ja täitsa toimivad:
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Tel. 5011183 - kui vajad abi, helista
Lisatud failid:

UUDNE KÜTTELAHENDUS MATKAAUTO! 21.10.2019 15:47 #25

Ivar Kalev kirjutas:

Huvitav, mul küll kuvab need nupud ja täitsa toimivad:

Nupud on,aga vajutades number ei suurene ega vähene.
Hobby 495WFB
klubi liige nr 921

UUDNE KÜTTELAHENDUS MATKAAUTO! 21.10.2019 20:10 #26

Ugri kirjutas: Mina oman seda ahju ja olen igati rahul sellega. Viimane kokkutulek Saaremaal sai kogu aega sellega sooja tehtud ja oli igati mõnus.

Nägin seda ahju oma silmaga ja täitsa sobis tollel õhtul. Hinda ja tehnilist poolt kommenteerida ei oska, mulle piisas soojast õhust, mis näkku puhus.
Seade sobib ilmselt kõige paremini garaazi, kui seal mõnikord nokitseda vaja. Lööb hetkega soojaks. Ilmselt ka terrassil.
Bussis pidevaks kaasavedamiseks liiga suur. Enamusel meist need bussid liiga pisikesed.

Peaks Ugri Jaanipäeval koos ahjuga külla kutsuma. Meil suur katusealune ja vihmase ilmaga saaks piisavalt sooja...
Teistele meeldivaid postitusi:: Priit Peljo

• Lehekülg:
  • 1
  • 2
Moderaatorid: Ivar Kalev
Lehe loomiseks kulus: 0.168 sekundit