Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2

TEEMA: Prahasse ühe jutiga

Prahasse ühe jutiga 26.08.2019 13:04 #21

• toto
  • toto avatar
  • Eemal
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
  • Sind on tänatud: 26
Mina ei näe küll enam põhjust üle Lomza minekuks, peale seda kui Bialystokist Varssavini 4 realine valmis sai ja nüüd ka Suwalki ümbersõit valmis.
Selle Augustovi ja Bialystoki vahe lasedki rahulikult rekka taga 85ga, ka kõik külavahed läbi ühtlaselt, just matkaauto tempo ja kütuse kokkuhoid ka veel(rekka taga)
Klubi Eesti Karavan liige nr. 774

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Prahasse ühe jutiga 26.08.2019 14:16 #22

Paar nädalat tagasi oli reede pärastlõunal Bialystoki ringi ehitusel Varssavi poolt tulijate vasakpöörde järjekord ca kilomeeter. Õnneks olin Varssavi poole liikuja ja pääsesin ka mingi 10 mintsi lisaajaga, aga tagasi tulles ei hakanud katsetama. Muidugi võib alati ka läbi linna sõita, sest rekkad sunnitakse ringi peale.
Augustow-Bialystoki lõik on ikka üsna kitsas ja kurviline, ega väga lihtsalt rekkadest matkaautoga mööda ei pääse. Ja minu närvikava ei pea rekka sabas sõitmisele vastu, sest eessõitev rekka jääb mingi aeglasema rekka taha, kes siis omakorda jääb natuke veel aeglasema taha ja siis keerab kõrvalteelt veel traktor ka ette... Lomza maršuut on selles osas ikka lihtsam. Lomza linnas tuleb aga sõita üle vana silla:

Siis ei pea kesklinna liiklusest ka läbi tuksutama.
Klubi liige #556
Lisatud failid:
Teistele meeldivaid postitusi:: Imre

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas liikur.
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2
Moderaatorid: Ivar Kalev
Lehe loomiseks kulus: 0.109 sekundit