Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA: Matkaauto talvitumine

Matkaauto talvitumine 02.10.2018 19:53 #1

Talv on kohe ukse ees ja peaks kuidagi matkaauto ära konserveerima. Kuna katusealust kohta vististi ei õnnestu sebida tuleb auto õue jätta. Küsimus tekkis katuse katmise kohta. Kui tõmmata niisama koormakate peale siis kahtlustan, et alla tekib kondents. Kas pakutavad spets matkaauto katted - mis väidetavalt on hingavad ka seda reaalselt on läbi jää ja lume? On keegi omale katusele mingid raamid alla teinud? Või kannatab talv otsa olla ilma katmata?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Matkaauto talvitumine 02.10.2018 20:28 #2

Viimane muutmine: lisas nootsii.

Matkaauto talvitumine 02.10.2018 20:42 #3

Mnjaa, olen ka vaadanud neid telke. Odavama otsa omad väga usaldust ei ärata, kallima otsa omad on jällegi sellise hinnaga, et sama teeks välja mingitest väheke püsivamatest materjalidest varjualune ehitada.
See katusele toetuv telk on kah "natuke" vale hinnaga. Kuigi midagi sellist natuke mõttes mõlkus, kuigi väga selget kujutelma pole veel olemas milline ta olla võiks.

Matkaauto talvitumine 02.10.2018 20:59 #4

Majad ja suvilad on elamiseks... aastaringselt.
Enda suvila võimalikult kaldu jätan talvel, et sulavesi külmumisel kahju ei teeks...kui katus korras siis vahet pole.
Nii matkaautol kui suvilal liigse lume alati maha lükkan.
Kui võimalus talvel lund katuselt koristada, siis ei ole mingit katet vaja osta.

Priit Peljo
+372 5179063
Tallinn, Tondi

(Arvo.A) Pessimist ütleb, et ilm rikkus kogu puhkuse ära, optimist ütleb, et tore puhkus oli, kuigi ilmaga seekord ei vedanud :)
Viimane muutmine: lisas Priit Peljo.

Matkaauto talvitumine 02.10.2018 23:55 #5

• Vamm
  • Vamm avatar
  • Eemal
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
  • Rändaja
  • Sind on tänatud: 30
Olen mitmed aastad kasutanud lihtsat koormakatet 5 x 8 m.Ajab asja ära ja kondens ei kogune .Tuul pääseb ligi ja autu olen ajanud tasakaalustuskiilude viimase astme peale ettepoole kaldu.Biltemas Espoos maksin selle katte eest kuskil 37 euri.Kate on valge ja ei jäta jälgi.Pruun koormakate jättis pruunid plekid mis sai välja poleerimisega.Olen siin eelnevalt maininud et lasen teha metallkarkass katusealuse plastkatusega(läbipaistvast plastist).Olen selliseid näinud Soomes päris palju.Autusse panen kaks niiskuse imajat( ehituspoest),toimib.Siiamaani on kuiv püsinud.Eestis peaks Koormakattest neid saama.

+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745

Matkaauto talvitumine 23.10.2018 12:28 #6

Sama lugu....kõik talved on olnud tuulduvas hallis ja eelmisel omanikul samuti. Nüüd jääb õue, kalle tuleb teha tahapoole, et vesi maha voolaks ja radikas + niiskuseemaldi kongi. Katted ja muud asjad jäävad ära.
Teistele meeldivaid postitusi:: Priit Peljo

Matkaauto talvitumine 23.10.2018 20:10 #7

• tfr
  • tfr avatar
  • Pole saidil
  • Expert Boarder
  • Expert Boarder
  • Sind on tänatud: 8
Ühest Soome matkaautode FB-grupist:
Lisatud failid:

McLouis Menfys Van 3
Viimane muutmine: lisas tfr.
  • Lehekülg:
  • 1
Moderaatorid: Ivar Kalev
Lehe loomiseks kulus: 0.046 sekundit