Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2

TEEMA: Privaatsõnumid

Privaatsõnumid 25.04.2013 12:56 #21

Ahhaa, sõnumit ikkagi vist pole. Lugesin meiliteavet esialgu valesti. Teade oli hoopis sellest, et teemasse "privaatsõnumid" oli postitatud uus postitus.
Siit koorub lahti ka teine ebameeldivus mulle. Kui unustad selle linnukese sealt postituse alt ära võtta, siis hakkavad teated meilile tulema. Võiks olla vastupidi. Kui linnukese panen, siis tuleksid. Unustan alatihti linnukese ära võtta ja siis hakkab meile meile tulema. Kaks korda sõna kirjutamine pole juhuslik. Nagu - Kus see sai sai? On see või või? Kust see tuli tuli? ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Privaatsõnumid 25.04.2013 15:26 #22

• Mereoja
  • Mereoja avatar
  • Pole saidil
  • Administrator
  • Administrator
  • Rohkem puhkust!
  • Sind on tänatud: 90
Privaatsõnumite postkast on nagu iga teinegi veebipõhine postkast (hot, gmail, hotmail, zone jne): ise ei kustu midagi kui ära ei kustuta. See loendur mida näed on kirjade hulk postkastis, kui on uus postitus siis ilmub sinna kiri juurde (1 new message). Kui kiri on loetud ja enam vaja pole siis teha sinna ette linnuke ja liigutada prügikasti. Prügikastist kustuvad automaatselt aasta jooksul, seni saab vajadusel taastada.
Privaatsõnumite kõige all on "Settings" - seal saab vaikimisi paika panna kas soovid e-mailile teavitust või ei soovi üldse või soovid ainult siis kui pole sisse loginud. Samuti saab sealt kaudu panna ka automaatteate ja kirjade suunamise teisele kasutajale.

Privaatsõnumid 25.04.2013 15:53 #23

• MeelisV
  • MeelisV avatar
  • Pole saidil
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • ventilatsioon - kliimaseadmed - soojuspumbad
  • Sind on tänatud: 28
OK hea teada
lihtsalt enamus foorumites on süsteem natuke teine
peab siis sellega harjuma siin.

Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Privaatsõnumite teavitused e-mailile ei tule 30.01.2019 09:43 #24

Täna nägin 14.04.2019 ja 25.01.2019 mulle saadetud privaatsõnumeid :)

Setingutes nagu kõik õige...

Kuna foorumi avaleheks on mul "Viimased teemad", siis seal paremas nurgas vist ei näita, et lugemata sõnum postkastis?

Kõige kindlam vist alustada avalehelt, seal näitab kohe ja silmatorkavalt, et uus sõnum postkastis :)
Lisatud failid:

Priit Peljo
+372 5179063
Tallinn, Tondi

Võib-olla olen naiivne, ent arvan, et meie eesti keel ei kao kuskile.

"Meil on ilus emakeel, mida me, kes kui hästi, kasutame kirjutades ja kõneldes. See keel, mida mõnef arvutis kasutavad, olgu pealegi natuke teistmoodi."
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2
Moderaatorid: Ivar Kalev
Lehe loomiseks kulus: 0.316 sekundit