Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA: Iseehitajatele: kaubikute küljeaknad soodsa hinnaga

Iseehitajatele: kaubikute küljeaknad soodsa hinnaga 10.09.2019 10:58 #1

Kirjuta mulle, et mida täpsemalt on vaja ning siis saan täpsema hinna välja vaadata. 90% klaasidest on olemas valikus. Nii esimesed, tagumised kui ka külgmised erinevates mõõtudes. Olemas kirkad, tooniga jm.

minu e-mail päringute jaoks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Näidis:
Ducato 2010
Tagumised uste klaasid tooniga 2tk
Külgmise ukse klaas tooniga + vastaskülje klaas tooniga
Koos transpordiga Tallinna piires hind koos käibemaksuga 460 eurot (klaasid+transport Eestisse+transport Tallinnas tasuta).

Saan pakkuda ka Teile sobivas asukohas paigaldust www.klaasigrupp.ee mobiilse klaasivahetuse abiga. Hind sõltub sellest, et kas eeltööd ise tehtud või tuleb ka augud lõigata.

Päringute info postitan ka siia, et hinnainfo oleks saadaval aga kuna klaase on mustmiljonpalju erinevaid, siis mingit hinnakirja kahjuks siia postitada ei ole võimalik.
NB! Küsida võib ka esiklaase ning sõiduautode kõikvõimalikke klaase.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Iseehitajatele: kaubikute küljeaknad soodsa hinnaga 11.09.2019 10:38 #2

Näide: Citroen Jumper/Ducato/Boxer 2017 aasta, esimesed kongiklaasid toonitud + tagumiste uste klaasid sisselõigetega hingede jaoks 270kraadi käivatele ustele 472 eurot koos transpordiga Tallinnas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas Eazy.
  • Lehekülg:
  • 1
Moderaatorid: Ivar Kalev
Lehe loomiseks kulus: 0.045 sekundit