Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA: u. 100w päikesepaneel

u. 100w päikesepaneel 23.10.2018 17:26 #1

Sooviks häid pakkumisi u. 100w päikesepaneelile. Võib ka olla kasutatud.
Huvitaks ka tüüp, mõõdud, tarne maksumus ja tarne aeg.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas BlameTheWind.

u. 100w päikesepaneel 26.10.2018 11:32 #2

No ei paku keegi tuulepoisile midagi. Jälgiks ise ka huviga selliseid pakkumisi.
Tulin just autoga mandrilt ja olin sõiduautoga praami ülemisel korrusel. All oli üks külmutusrekka ja vaatasin mingi larakas katusel. Lähemal uurimisel selgus, et külmutusseadme akude laadimise (sinna vähemasti juhe läks) päiksepaneel. Umbes 20x40cm paneel oli kleebitud kongi katusele.

u. 100w päikesepaneel 26.10.2018 12:43 #3

Tere!

Vaata www.autocamper.ee , tarvikud, Movera tootekataloog, lk 535-546, meie müügihinnad samad kui kataloogis. Kui soov midagi kiirelt kätte saada tuleb kullerteenuse eest lisaks maksta.

Tervitades
Autocamper team
+372 5100717

u. 100w päikesepaneel 26.10.2018 20:02 #4

Aitähh pakkumast, aga see oli nüüd küll väga laisa müügimehe pakkumine. Tavainimesele umbes sama, nagu pimesooleoperatsioon arstiteaduse õpiku järgi. No lähed haiglasse kõhuvaluga ja sulle pistetakse suur raamat kaenla alla. Mine kodo ja uuri lk 356 ja natuke edasi ka...
Teistele meeldivaid postitusi:: Imre, toto, atomik

u. 100w päikesepaneel 26.10.2018 21:51 #5

• Imre
  • Imre avatar
  • Pole saidil
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Sind on tänatud: 54

Motamees kirjutas: Aitähh pakkumast, aga see oli nüüd küll väga laisa müügimehe pakkumine. Tavainimesele umbes sama, nagu pimesooleoperatsioon arstiteaduse õpiku järgi. No lähed haiglasse kõhuvaluga ja sulle pistetakse suur raamat kaenla alla. Mine kodo ja uuri lk 356 ja natuke edasi ka...

See sobib :D

CARTHAGO CHIC E-LINE I 50 YACHTING EDITION
EKK nr. 670

u. 100w päikesepaneel 26.10.2018 23:21 #6

Motamehele.
Ära võta seda väga isiklikult aga oletame, et sa müüd autosid ja neid on sul 100 erinevat platsil ja ma tulen ja ütlen, et olen huvitatud autost millel on neli ratast. Mida vastad? Me ei ela enam ammu nõukaajas kus oli kaks varianti- kas poes oli Rubin telerit müügil või ei, samuti ei ole ma selgeltnägijate tuleproovist :). Kui kellelgi on huvi mingi asja vastu, helistage ja küsige, kui ma oman sellel teemal mingit kompetentsi et nõuandeid jagada, siis annan sellest teada (vahel ka foorumi kaudu), saame kokku ja räägime mida vaja, kuidas teha, jne. Ja kui minu teadmised saavad otsa, ütlen kohe otse välja, et on vaja otsida targemaid.
Ilusat sügist!
Urmas
Autocamper OÜ

u. 100w päikesepaneel 26.10.2018 23:36 #7

Müügimehele.
Anna andeks, et said pimesoole lõikuseks ladinakeelse õpiku.
Ära võta seda isiklikult, aga ma ei mõista saksa keelt. Kui sa tuled ostma neljarattalist autot, siis suhtlen sinuga ikkagi eesti keeles.
Kas tuulesüüdistaja sai oma küsimusele vastuse? Ma lihtsalt ootasin ka mingit vastust tema varjus. Niipalju sain ma saksa keelest aru, et see hind on minu jaoks üle võlli. Ei saanud aru, mitu volti annavad paneelid ja mis tähised seal veel on. Igastahes läks mul sellise müügitaktika peale isu üle. Ootan veel, kuni paneeli hind mulle söödavaks saab. Minul on akude laadimiseks praegu palju odavamaid versioone.

• Lehekülg:
  • 1
Moderaatorid: Ivar Kalev
Lehe loomiseks kulus: 0.045 sekundit